Başakşehirde Yolda Kaldınız ve Oto Kurtarıcı mı lazım?

Başakşehirde En Kısa Sürede Oto Kurtarıcı Hizmeti Sunuyoruz.

İstanbulun yeni ilçelerinden ve TEM otoyolunun ikitelli mahmutbey bölgesinin kuzeyinde yer alan Başakşehir içinde yer alan Organize sanayi bölgeleri ile biliniyor.

Başta toki ve kiptaş olmak üzere birçok büyük inşaat firması tarafından planlı bir şekilde yapılandırılan başakşehir ilçesi hem ulaşım hem yaşam alanı bakımından şehir hayatını kaldıran bir altyapıya sahip.

Sizde başakşehir bölgesinde yolda kaldıysanız veya bir şanssızlık eseri kazaya karıştıysanız ilk ihtiyaç duytacağınız şet otomobiliniz veya aracınız için bir oto kurtarıcıdır. 

Özkırımlı Oto Kurtarıcı hizmetleri firması olarak başakşehir ilçesinin merkezi sayılan bağcılar güngören sanayi sitesinde yer alıyor ve ikitelli başakşehir bölgesinin farklı noktalarında yer alan acil oto kurtarıcı araçlarımız ile ihtiyaç duyulduğu her an oto kurtarıcı hizmeti sunuyoruz.

Başakşehir sular vadisinden ikitelli bankalar caddesine veya Ağaoğlu MyWorld konutları gibi bölgede yer alan büyük toplu konut bölgeleri için 10 dakika gibi kısa bir sürede oto çekici araçlarımızı size gönderebiliyoruz.

İhtiyacınız olduğunda bir telefon araması ile anında size hizmet sunan Özkırımlı firması olarak son tekonoloji ile donatılmış araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile hizmet sunuyoruz.